بادام زمینی ایران کودک خردسالی را راهی بیمارستان کرد

بادام زمینی ایران را نباید به کودکان زیر سه سال داد. هنگامی که آنها حتی از آجیل بسیار با کیفیت استفاده می کنند، احتمال ابتلا به آلرژی در آنها بسیار زیاد است.

علاوه بر این، به دلیل نقص سیستم آنزیمی در کودکان خردسال، سوء هاضمه ممکن است رخ دهد که با مسمومیت عمومی بدن همراه است.

برخی از دسته های بادام زمینی ممکن است به آفلاتوکسین، یک ماده سمی خطرناک که توسط کپک ها تولید می شود، آلوده شده باشند. مسمومیت شدید با آفلاتوکسین منجر به نارسایی کبد می شود.

ظاهر شدن کپک روی میوه ها ممکن است زمانی رخ دهد که به طور نامناسب نگهداری شوند (مثلاً اگر بادام زمینی برای مدت طولانی در یک انبار در پلی اتیلن یا در رطوبت بالا نگهداری شده باشد. بادام زمینی دارای خواصی است که به ویژه برای بدن زنان مفید است.

کلسیم و فسفر که بخشی از بادام زمینی هستند به تقویت دندان، مو و ناخن کمک می کنند.

بادام زمینی ایران

به لطف آنتی اکسیدان های موجود در بادام زمینی (سلنیوم، ویتامین E، روی، اسید اسکوربیک، برخی اسیدهای آمینه، منیزیم)، خطر ابتلا به سرطان سینه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

علاوه بر این، زنانی که به طور منظم بادام زمینی مصرف می کنند به ندرت قربانی نئوپلاسم های خوش خیم می شوند.

علاوه بر این، چربی های تشکیل دهنده بادام زمینی به تثبیت پس زمینه هورمونی زنان کمک می کند. همچنین ویتامین E و فیتواستروژن های موجود در بادام زمینی باعث بهبود عملکرد اندام های تناسلی و غدد جنسی می شود.

اسید آمینه تریپتوفان نیز در بادام زمینی وجود دارد که از آن سروتونین (یا به عبارت دیگر «هورمون شادی») ساخته می شود. بر این اساس، زنانی که بادام زمینی را در برنامه غذایی خود قرار می دهند، کمتر در معرض استرس و افسردگی هستند.

توجه به این نکته ضروری است که بادام زمینی یک محصول عالی برای حفظ هارمونی زنانه است. به تسریع متابولیسم و ​​همچنین پاکسازی بدن از سموم و سموم کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.