مخردی که می تواند لوله پلیکا 125 فشار قوی را با چشمان خود خم کند

عایق حرارتی عالی لوله پلیکا 125 فشار قوی می توانند دمای بالا و پایین را تحمل کنند، بنابراین به یخ زدگی حساس نیستند.
قابل بازیافت پس از اتمام دوره استفاده، لوله پلیکا را می توان برای سایر مصارف بازیابی کرد و به این ترتیب عمر مفید جدیدی به مواد داد.
تمام این مزایا لوله پلیکا را به گزینه ای عالی تبدیل می کند که طول مدت، کارایی و بهینه سازی در نصب آن را فراهم می کند. علاوه بر این، آنها پایداری بیشتری را ارائه می دهند زیرا به عنوان عایق حرارتی عمل می کنند و کاملاً قابل بازیافت و استفاده مجدد هستند.

اتصال پلی فیوژن مطمئن ترین، سریع ترین و ساده ترین روش برای جوشکاری انواع پلی اولفین ها می باشد. ابزارهای مورد استفاده کاربردی و دقیق بوده و به دلیل رفع مشکلات ناشی از خطاهای انسانی، اجرای فرآیند را ساده می کند.

لوله پلیکا 125 فشار قوی

از جمله مزایای آن عبارتند از:

مفاصل قوی تر
سرعت و سادگی فرآیند
امنیت بالا در تاسیسات
غیر قابل تغییر در زمان
صرفه جویی در زمان و هزینه های نصب
جوشکاری الکتروفیوژن

لوله پلیکا و اتصالات یک اتحادیه منحصر به فرد، کاملا ضد آب و قابل اعتماد در طول عمر مفید سیستم تشکیل می دهند. طیف لوازم جانبی پلی اتیلن از 20 تا 630 میلی متر را پوشش می دهد.

این روش سنتی است که در لوله پلیکا و لوازم جانبی پلی اتیلن با چگالی بالا بیش از 63 میلی متر استفاده می شود. برخی از پارامترهای جوشکاری در استاندارد UNE 53394 IN نشان داده شده است.

سفتی با فشرده کردن یک مفصل بر روی لوله پلیکا به دست می آید، در حالی که یک عنصر گیره کمی روی آن میخکوب می شود تا از جابجایی آن جلوگیری شود. آنها می توانند فلزی یا پلاستیکی باشند.

در تلاش مداوم خود برای ادامه نوآوری، سیستم جوشکاری جدیدی را برای لوله پلیکا به نام ABN// WELDING ELECPIPE ایجاد کرده ایم. این یک روش اتصال با الکتروفیوژن است که در لوله پلیکا گنجانده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.